Problémy se spaním

autor: d120 17.05.2014 13:57

Dobrý den, Prosím o radu, názor Nemám problém usnout, ani se neprobouzím často ze spaní to málokdy, můj problém je ten, že je jedno jak dlouho spím, můžu spát 5 hodin nebo 10 hodin, ale pocitově se cítím pořád stejně, jsem ospalý, mám nechut vstát z postele, mám málo energie, jsem dobitý, přijde jak kdybych vlastně nespal, vzpomínám si na doby kdy jsem vstanul plný energie ale to bylo hodně dávno, nevím co s tím už sem zkoušel hodně: zbavit se elektroniky v pokoji, koupil sem masku na spaní atd.) předem děkuji za všechny názory, rady Ondřej.


Adresář

Diskutujte na téma Spánek a sny

Píšeme jinde
  • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

    Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

    Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

  • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

    Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

    Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku